• Новак
Зимски Автомобил Воланот Покрие/Универзална Мека Топло Кадифен Опфаќа за управување жени мажи девојка автомобил внатрешни работи црна

Зимски Автомобил Воланот Покрие/Универзална Мека Топло Кадифен Опфаќа за управување жени мажи девојка автомобил

DEN 162.72

Достапност
Достапно за нарачка


Име на производ : Зимски од суштинско значење автомобил воланот покрие Кадифен
Производ во боја : црна
погоден за допир, мека и нежна.
напредни боење процес.
Состојба : 100% нови
Материјал : Кадифен ( Висок Квалитет )
Функција : да се Чува на Топло, Skidproof, Луксузни ергономски дизајн, може да се користи за зима.
Дијаметар избор : 38cm/15" , може да се користи 95% на автомобили
Пакет Содржина : 1x воланот маска
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Име На Модел:
SZ-IM-I009027
Специјални Функции:
Nonslip
Бренд Име:
UpperX
Материјал Тип:
Кадифен

Со стоката дадена додека купуваат