• Новак
Areyourshop Навигација Со Автомобил Switch Копчето Прстен Покрие Намали За Chevrolet Equinox 2017+ Алуминиумски Легури Автомобил Внатрешни Работи Налепница Делови

Areyourshop Навигација Со Автомобил Switch Копчето Прстен Покрие Намали За Chevrolet Equinox 2017+ Алуминиумски

DEN 287.52

Достапност
Достапно за нарачка


Навигација со автомобил Switch Копчето Прстен Трим Состојба : 100% Бренд и Високо Квалитетен Материјал : Алуминиум Легура Боја : Боја како слика покаже Лесно installtion Само се држиме за инсталација во секунди Одговара : За Chevrolet Equinox 2017+ Вклучуваат : 1pcs Вклучите Навигација Копче за Капакот Трим

Спецификацијата

Боја Име:
сина, црвена
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Тежина:
0.03kg
Објектот Висина:
3cm
Објектот Ширина:
10cm
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Бренд Име:
Areyourshop
Година:
2017+
Име На Модел:
INT-325-Наместете
Објектот Должина:
10cm
Материјал:
Алуминиум легура
боја:
боја како слика шоу
Големина:
As picture show

Со стоката дадена додека купуваат