• Новак
  • -10 %
TOMEFON Нерѓосувачки Челик За Киа Рио 4 2017 Воздух Излезот Круг Покрие Внатрешни работи Украси Авто Додатоци Производи Дел 5Pcs

TOMEFON Нерѓосувачки Челик За Киа Рио 4 2017 Воздух Излезот Круг Покрие Внатрешни работи Украси Авто Додатоци

DEN 1598.00
DEN 1775.52

Достапност
Достапно за нарачка


Нерѓосувачки Челик За Киа Рио 4 2017 Воздух Излезот Круг Покрие Внатрешни работи Украси Авто Додатоци Производи Дел 5 Pcs
Објектот Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За Киа Рио 4 2017 За Лево-Страна-Вози Само!!! Се продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите! Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик Пакет : 5 Pcs/Set Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

Спецификацијата

Бренд Име:
TOMEFON
Година:
За Киа Рио 4 2017
Име На Модел:
585741
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
5cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Со стоката дадена додека купуваат