• Новак
  • -20 %
Дише Автомобил потпирачи за глава Глава Вратот Остатокот потпирачи за глава Седиште Назад Подарок Присутни 3D Автомобил Стил Мраз Свила потпирачи за глава

Дише Автомобил потпирачи за глава Глава Вратот Остатокот потпирачи за глава Седиште Назад Подарок Присутни

DEN 333.00
DEN 416.64

Достапност
Достапно за нарачка


'

Спецификацијата

Материјал:
вештачка кожа
Бренд Име:
daikin мравките
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
NO:
8.0
Количина:
1pc или 2 парчиња
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.5kg (1.10lb.)
Пакет Големина:
27cm x 22cm x 14cm (10.63in x 8.66in x 5.51in)

Со стоката дадена додека купуваат