• Новак
  • -20 %
автомобил волан тркала покриваат вистински кожни додатоци за Infiniti FX G G20 I30 I35 J30 JX M M30 Q45 QX

автомобил волан тркала покриваат вистински кожни додатоци за Infiniti FX G G20 I30 I35 J30 JX M M30 Q45 QX

DEN 1920.00
DEN 2400.00

Достапност
Достапно за нарачка

Совети: воланот поклопецот е погоден за автомобили кои беа напишани на насловот,надворешниот дијаметар е 15 инчи(38cm).

Спецификацијата

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Специјални Функции:
мода,висок квалитет
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Објектот Тежина:
0.7kg
Објектот Дијаметар:
38cm
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
одговара години:
2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
Друго име:
автомобил воланот маска,автоматско управување тркала маска

Со стоката дадена додека купуваат