• Новак
4 парче стебло нето Најлон кеса Автомобил Товар во Багажникот Складирање Организатор Нето Задните Опашка Мрежа Товар Нето за Шумите

4 парче стебло нето Најлон кеса Автомобил Товар во Багажникот Складирање Организатор Нето Задните Опашка Мрежа

DEN 1824.00

Достапност
Достапно за нарачка

Производите се користи во автомобил, за да ја поправи багаж. Лесно прикачување на монтажа поени во задниот дел товар област Производи се направени од страна на целиот еластична мрежа со голема сила се водат за утовар и задржи тешки предмети. Здравје и заштита на животната средина, отпорност на абење, отпорност на корозија, долг период на користење. Ткаенина џебови за екстра складирање Нето површина е мазна и убава, се чувствуваат добро. Нето се направени од најлон, поцврсти и сигурен. Настава : Оваа ставка не доаѓаат со упатство за инсталација на Пакетот вклучува : 4 Pcs /Сет за во Автомобил Товар во Багажникот Складирање Нето

Спецификацијата

Тип:
Багажникот Кутија / Торба
Бренд Име:
HUANLISUN
Материјал Тип:
Најлон

Со стоката дадена додека купуваат