• Новак
  • -20 %
HUANLISUN Автомобил багажникот нето торба рамна нето опремени ракавица за складирање мрежа за haversian h6 crv одметник rav4

HUANLISUN Автомобил багажникот нето торба рамна нето опремени ракавица за складирање мрежа за haversian h6

DEN 406.00
DEN 506.88

Достапност
Достапно за нарачка

детали за производот 1 стигнале телескопски. Сите четири страни, една страна може да водат до 1.4 метри,погоден за различни модели на 2 материјали : најлон мрежа. Со два еластична. Четири пластични авто-заклучување кука. На trapezoidaldesign. Погоден за сите автомобили багажникот! Со ова, на багажникот нередот никогаш околу rollingimpact. Соодветната опрема. Постојат два виси позиција багажникот опашка, багажникот два пред виси прстен директно breakingdown може да висат, едноставен, лесен и практичен
големина : 70cm*70cm
Инсталацијата не бара 4 куки,ве Молиме кликнете на линкот подолу за да се купи.

Спецификацијата

Тип:
Багажникот Кутија / Торба
Материјал Тип:
Висока густина лента
Бренд Име:
HUANLISUN

Со стоката дадена додека купуваат