• Новак
500x Предниот Браник Престилка Најлон Орев #10 Завртка Големина Клип Grommet A17342 01281-00441 за Мицубиши,forSubaru,за Toyota,за Строфа

500x Предниот Браник Престилка Најлон Орев 10 Завртка Големина Клип Grommet A17342 01281-00441 за Мицубиши,forSubaru,за

DEN 2207.52

Достапност
Достапно за нарачка


Предниот Браник Престилка Најлон Нут
Црна Најлон
#10 Завртка Големина
15mm Глава Дијаметар
Не се намести на својата 8мм х 8мм Дупка
Го заменува 01281-00441
Го заменува 01281-00801
Го заменува 01281-01101
за Строфа 1990-На
за Мицубиши Заменува MS480003
for Subaru Заменува 57717 AC000
за Тојота Заменува 90189-06134

Спецификацијата

Бренд Име:
GZCHX2010
Име На Модел:
01281-00441
Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Најлон

Со стоката дадена додека купуваат