• Новак
jingyuqin 50pcs Силикони Копче фоб Случај за ФОЛКСВАГЕН Magotan Passat Б8 Голф Шкода Врвен О7 Smart Далечински Гумени Капак

jingyuqin 50pcs Силикони Копче фоб Случај за ФОЛКСВАГЕН Magotan Passat Б8 Голф Шкода Врвен О7 Smart Далечински

DEN 1920.00

Достапност
Достапно за нарачка


Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Силикон
Боја : Како На сликата шоу
Копче : 3 Копчето
Со Користење На Логото : Никој
Тежина : 20g
Карактеристики :
Направени од премиум меки силиконски материјал, растеглив
Совршен копче случај кој може да се заштити вашиот копчињата од гребење, пукнатини, носат & солза, нечистотија, дожд или вода
Fitment :
За "ФОЛКСВАГЕН"
И други ..
Ве молиме да се осигурате вашата моментална оригиналниот клуч изгледа иста како клучен во сликата на подолу.
Важна Забелешка :
Објектот е Силиконска копче фоб, НЕМА внатрешна (на звук / копче за далечински / електроника / transponder чипови / батерија) се Вклучени.
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Пакетот Вклучува :
50 X Силикони Копче Случај
1 : Бесплатен Превозот Во Светот.
2 : Наредби обработени во рок од 4 дена по плаќањето се врши и проверка.
3 : Ние ќе организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени,
Па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали што полна кога ќе го купите.
4 : превозот метод ние се нудат е Кина Пост Воздух Mail, па ако сакате да се
изберете DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, ве молиме контактирајте со нас пред да купите.
5 : Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува,
така превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона,
па ве молиме да бидете трпеливи.
6 : Било следење на ажурирани информации ќе ве информираме во време, исто така можете да добиете на следење на информации
од официјалниот веб-сајт.
1 : Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.
2 : Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.
3 : Ако наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го организира
на reshipment или враќање на средствата за вас.
4 : Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници
и не се отвори спорот директно.
1 : Feedback е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство, ако имате било какви прашања
или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се реши брзо и на најдобар начин.
2 : ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот
препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму, ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек.

Спецификацијата

Боја Име:
Светло Сина
Бренд Име:
jingyuqin
Материјал Тип:
Силика Гел
Материјал Тип:
Силикони

Со стоката дадена додека купуваат