• Новак
  • -7 %
моден четири сезона вистински кожа автомобил воланот покритие за Hyundai Elantra посветен на управниот покрие Бесплатен Превозот

моден четири сезона вистински кожа автомобил воланот покритие за Hyundai Elantra посветен на управниот

DEN 1007.00
DEN 1082.88

Достапност
Достапно за нарачка


моден четири сезона 100% вистински кожа автомобил воланот покритие за Hyundai Elantra посветен на управниот покрие Бесплатен Превозот
Внимание : Ако не сте сигурни дали нашите стоката одговара за вашиот автомобил,ве молиме оставете некои слика за вашиот автомобил управувачот за нас да се потврди ,или ние ќе ги испрати како нашиот главен сликата покажува.Ви благодариме. текстурата на материјалот вистинска кожа тип на пролет и есен стил 1 боја Црна, црна, црна страна дупка, од страна на дупка црвена, црна, црна, црна, црвена
Производителите продажба на Hyundai Elantra посветен автомобил воланот покрие рака воланот покрие кожа автомобил поставува

Спецификацијата

Боја Име:
Црна линија, Црвена линија, сина линија
Бренд Име:
AutoShineSun
Име На Модел:
SZSS-CSWC
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Должина:
106cm
Објектот Ширина:
12cm
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Дијаметар:
37inch
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Специјални Функции:
Кормилари Тркало Покрива
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри

Со стоката дадена додека купуваат