• Новак
  • -7 %
Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Hyundai Tucson посветен Вистинска Кожа автомобил воланот покрие Бесплатен Превозот

Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Hyundai Tucson посветен Вистинска Кожа автомобил воланот покрие

DEN 1008.00
DEN 1083.84

Достапност
Достапно за нарачка


Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Hyundai Tucson посветен Вистинска Кожа автомобил воланот покрие Бесплатен Превозот
Внимание : Ако не сте сигурни дали нашите стоката одговара за вашиот автомобил,ве молиме оставете некои слика за вашиот автомобил управувачот за нас да се потврди ,или ние ќе ги испрати како нашиот главен сликата покажува.Ви благодариме.
Производителите продажба на Hyundai Tucson посветен автомобил воланот покрие кожа за да го поставите сет на автомобил воланот маска

Спецификацијата

Боја Име:
Црна линија, Црвена линија, сина линија
Бренд Име:
AutoShineSun
Име На Модел:
SZSS-CSWC
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Должина:
106cm
Објектот Ширина:
12cm
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Дијаметар:
37inch
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Специјални Функции:
Кормилари Тркало Покрива
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри

Со стоката дадена додека купуваат