• Новак
CITALL 2 ПАРЧИЊА Внатрешни работи ABS Хром Центар Конзола Контрола Switch Панел Покрие Трим Одговара За Hyundai Sonata / i45 (РС) до 2015 2017

CITALL 2 ПАРЧИЊА Внатрешни работи ABS Хром Центар Конзола Контрола Switch Панел Покрие Трим Одговара За Hyundai

DEN 671.52

Достапност
Достапно за нарачка

2 ПАРЧИЊА Хром Центар Конзола Контрола Switch Панел Покрие Трим Одговара За Hyundai Sonata 2015-2017 " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : Сребро Материјал : ABS пластика хром позлатен Големина : Како што е прикажано на сликата Објект се вклучени : 1 x Внатрешни работи Прозорец Прекинувач Поклопец Трим 2 компјутери за полнење Компатибилен Со : Одговара за Hyundai Sonata / i45 (РС) 2015-2017 (НЕ ОДГОВАРА ЗА ДЕСНАТА РАКА ДИСК МОДЕЛ (RHD))
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински Забелешка :
1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.
3) НЕ ОДГОВАРА ЗА ДЕСНАТА РАКА ДИСК МОДЕЛ (RHD). "Опис На Производот
Производ Димензија :
Функција :
1) 100% сосема нов и добар квалитет.
2) Совршено да се совпаѓаат со автомобил, многу практични и украсни вредност.
3) Лесен за инсталација.
4) Повеќе Предности : водоотпорен, никогаш нема да избледи , никогаш не рѓа, кул дизајн, итн. "Фото Шоу

Спецификацијата

Бренд Име:
CITALL
Година:
2015 2016 2017
Објектот Должина:
12cm
Објектот Ширина:
3.5cm
Објектот Тежина:
0.06kg
Материјал Тип:
ABS пластика хром позлатен
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
боја:
Сребро.
одговара 1:
за Hyundai Sonata / i45 (РС) до 2015 2016 2017
забелешка:
НЕ ОДГОВАРА ЗА ДЕСНАТА РАКА ДИСК МОДЕЛ (RHD)

Со стоката дадена додека купуваат