• Новак
5-Пински 12V 20/35A Wiper Моторни Реле За Hyundai Azera Elantra Sonata Kia Cadenza Оптима Sorento 2010-2015 95230-2P050 952302P050

5-Пински 12V 20/35A Wiper Моторни Реле За Hyundai Azera Elantra Sonata Kia Cadenza Оптима Sorento 2010-2015

DEN 480.00

Достапност
Достапно за нарачка


За HYUNDAI AZERA 2011-2012
За HYUNDAI ELANTRA 2011-2013
За HYUNDAI SONATA 2010-2013
За KIA CADENZA 2014-2015
За КИА ОПТИМА план за 2011-2015
За KIA SORENTO 2013-2014 година

Спецификацијата

Објектот Дијаметар:
5cm
Специјални Функции:
Compatites
Тип На Објект:
Автомобил Релеи
Материјал Тип:
Дел Број
Објектот Должина:
5cm
Име На Модел:
категорија
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Тежина:
100g
Година:
2010-2015
Објектот Висина:
5cm
Бренд Име:
GANGLE
Примена 1:
За HYUNDAI AZERA 2011-2012
апликацијата 2:
За HYUNDAI ELANTRA 2011-2013
Апликација 3:
За HYUNDAI SONATA 2010-2013
Апликацијата 4:
За KIA CADENZA 2014-2015
Апликацијата 5:
За Киа Оптима План За 2011-2015
Апликацијата 6:
За KIA SORENTO 2013-2014 година

Со стоката дадена додека купуваат