• Новак
  • -36 %
Најновите 4pcs За KIA Soul К2 К3 K4 K5 CERATO Форте QUORIS Оптима Sportage Р Автомобил Вратата Затка Заштита Покрие Автомобил Додатоци

Најновите 4pcs За KIA Soul К2 К3 K4 K5 CERATO Форте QUORIS Оптима Sportage Р Автомобил Вратата Затка Заштита

DEN 117.00
DEN 183.36

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте на нашата продавница.
Нашиот објект е 100% исто како опис. Имаме богата меѓународна трговија и превозот искуство. ние можеме да понудиме добар квалитет и одлична услуга и да ви помогне да заштедите на трошоците. Многу и многу злато и сребро стандард купувачи купите многу различни елементи од нашата продавница и ги продаваат во нивните земји. Со нетрпение очекувам да соработка со вас наскоро.
Автомобил Вратата Затка Заштита Покритие За KIA Soul К2 К3 K4 K5 CERATO Форте QUORIS Оптима Sportage Р
Опис :
1.4 компјутери по поставување
2.Изработен од пластика.
3.тоа е одговара за KIA Soul К2 К3 K4 K5 CERATO Форте QUORIS Оптима Sportage Р
4.лесно да се инсталира.
големина на : 4*2.6*2.5 cm
тежина : 15g
Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши ова прашање.
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет. Ние го цениме вашиот позитивен фидбек.

Спецификацијата

Бренд Име:
muchkey
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
103
Материјал Тип:
Пластични
Модел:
Автомобил Вратата Затка Заштита Маска
Автомобил модел:
За KIA Soul К2 К3 K4 K5 CERATO Форте QUORIS Оптима Sportage Р
Карактеристики:
Водоотпорен и Rustproof
Автомобил Вратата Заштитна Маска:
Безбедносното Возило Затка Заштита Маска
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
поставување заклучување на вратата:
маска за заклучување
Автомобил Врата Заклучување На Капак:
Автомобил Вратата Затка Заштитна Маска
Автомобил Заклучување На Вратата:
автомобил вратата маска
Производи име:
Автомобил Затка Заштита Маска

Со стоката дадена додека купуваат