• Новак
  • -35 %
Нови Возачи Страна Централно Заклучување на Вратата го Отклучите Switch контролирање на Копчето Одговара на Фолксваген Passat B6 3C 3C0 962 125 Б 3C0962125B REH

Нови Возачи Страна Централно Заклучување на Вратата го Отклучите Switch контролирање на Копчето Одговара на

DEN 859.00
DEN 1321.92

Достапност
Достапно за нарачка

Пакување детали : 1 × Страна на Вратата Заклучување Префрлат Дел број : 3 C0 962 125 Б 3 C0962125 B REH Состојба : Нова Директно Од Фабрика светла боја : Терминали : 4 игли Референтни информации : "ФОЛКСВАГЕН" -PASSAT 2006-2011 B6 (3 C) Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Спецификацијата

Фолксваген Модел:
Passat
Бренд Име:
YJDAP
Објектот Дијаметар:
10cm
Објектот Ширина:
2cm
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Passat-Година:
2006,2007,2010,2008,2011,2009
Специјални Функции:
no
Објектот Висина:
1cm
Тип На Објект:
Прекинувачи
Име На Модел:
3C0 962 125 Б 3C0962125B 3C0 962 125B
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
5cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Година:
Нови
Материјал Тип:
голема еден ABS
Примена:
ФОЛКСВАГЕН ---PASSAT 2006-2011 B6 (3C)
Автомобил Производител:
Фолксваген

Со стоката дадена додека купуваат