• Новак
COMFAST СП-E320N-V2 затворен безжичен рутер 300Mbps Таванот АП openwrt WiFi Пристапна Точка АП поддршка 48vpoe wi fi сигнал засилувач

COMFAST СП-E320N-V2 затворен безжичен рутер 300Mbps Таванот АП openwrt WiFi Пристапна Точка АП поддршка 48vpoe

DEN 1871.52

Достапност
Достапно за нарачка


COMFAST СП-E320 N-V2 затворен безжичен рутер 300 Mbps Таванот АП openwrt Wi Fi Пристапна Точка АП поддршка 48vpoe wi fi сигнал засилувач

Спецификацијата

Бренд Име:
comfast
Wi-Fi Пренос Стандард:
802.11 n
Функција:
Ѕид
Примена:
Широкопојасен VPN
Стандарди И Протоколи:
Wi-Fi 802.11 g,Wi-Fi 802.11 n,Wi-Fi 802.11 b
Wi-Fi Поддржани Фреквенција:
2.4 G
Max. LAN Податоци го Оценувате:
100Mbs
LAN Порти:
4
Жичен Трансфер Го Оценувате:
10/100Mbps
Пакет:
Yes
comfast Модел:
СП-E320N
Со Модем Функција:
Yes
2.4 G Wi-Fi Пренос Го Оценувате:
300 Mbps
Број На Модел На:
СП-E320N-V2
Тип:
Безжичната
WAN Порти:
2
стандарди:
300mbps Таванот си-пи-и Безжична АП Рутер

Со стоката дадена додека купуваат