• Новак
  • -11 %
Оригиналната Намера Нова Секси Жени Сандали Модна Платформа со Отворен Пети Тенка Висока Пета Сандали Црвени Чевли Жена Плус НИ Големина 4-10.5

Оригиналната Намера Нова Секси Жени Сандали Модна Платформа со Отворен Пети Тенка Висока Пета Сандали Црвени

DEN 2605.00
DEN 2927.52

Достапност
Достапно за нарачка


Оригиналната Намера Нова Секси Жени Сандали Модна Платформа со Отворен Пети Тенка Висока Пета Сандали Црвени Чевли Плус НИ Големина 4-10.5. Ве молиме Погледнете ги Нашите Големината Информации При Изборот на Големина.

Спецификацијата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Моден Елемент:
Платформа
Повод:
Повик
Горниот Материјал:
Стадото
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Сандала Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
Синтетички
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Број На Модел На:
EF0883
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Стил:
Секси
Затворање Тип:
Zip
Платформа Висина:
3-5cm
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
оригиналната намера
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
боја:
Црвена
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
За 14-16.5 cm

Со стоката дадена додека купуваат