• Новак
Голема големина 34-47 жените чевли сандали на високи потпетици сандали жените чевли тока рака жените сандали лето тексас дополнителните чевли жена

Голема големина 34-47 жените чевли сандали на високи потпетици сандали жените чевли тока рака жените сандали

DEN 1199.52

Достапност
Достапно за нарачка


Производ покажуваат : ве Молиме мерка ногата должина многу внимателно,а потоа изберете големина врз основа на нога должина.Ако имате било каков проблем со големина на, ве молиме слободно да ги споделите со нас!Ви благодариме ! Нашиот производ големина стандард US4.0=CN34=220mm(боси нозе должина) US9=CN41=255mm(боси нозе должина) US4.5=CN35=225mm(боси нозе должина) US10=CN42=260mm(боси нозе должина) US5.5=CN36=230mm(боси нозе должина) US10.5=CN43=265mm(боси нозе должина) US6.0=CN37=235mm(боси нозе должина) US11.5=CN44=270mm(боси нозе должина) US7.0=CN38=240mm(боси нозе должина) US12.5=CN45=275mm(боси нозе должина) US7.5=CN39=245mm(боси нозе должина) US13=CN46=280mm(боси нозе должина) US8.5=CN40=250mm(боси нозе должина) US14=CN47=285mm(боси нозе должина)

Спецификацијата

Чевли Големина:
4, 4.5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8.5, 9, 10, 10.5, 11.5, 12.5, 13, 14
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Бренд Име:
Природата Обожување
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Стил:
Слатка
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
20180110a
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Моден Елемент:
Fringe
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Тексас
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши
Пета Висина:
10cm

Со стоката дадена додека купуваат