• Новак
  • -50 %
TIMETANG Флип Апостолки Жените Сандали Лето Стил Zapatos Mujer Кристал Оптоварување Ниски Потпетици Чевли Жена Sandalias Mujer C050

TIMETANG Флип Апостолки Жените Сандали Лето Стил Zapatos Mujer Кристал Оптоварување Ниски Потпетици Чевли Жена

DEN 637.00
DEN 1273.92

Достапност
Достапно за нарачка


ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии. Моделот покажува може да има некои разлика со оние вистинските ! 2.За големината Pls белешка ако вашата нога е дебел или широк,ние ви препорачуваме да изберете една големина поголема ,Па ве молиме да се мери со големината на вашиот нога пред да направите нарачка ! Превозот следење на број ќе датотека во редоследот по кои се испраќаат,можете да ги пратите на тоа. Повратни информации : 1 Ние зависи од вашето задоволство да успее,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек 2 Ние секогаш ги цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти, pleaes ни даде можност да се решат сите проблеми кои може да се вознемири и фрустрираат вас. 3 ве Молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе се чувствувате задоволителен со нашиот одговор. Добредојдовте на редоследот и ќе ви даде екстра попуст.Ви благодариме!

Спецификацијата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Бренд Име:
TIMETANG
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Затворање Тип:
Еластична бенд
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Со Платформи:
No
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Етнички
Сандала Тип:
Основни
Број На Модел На:
C050
Outsole Материјал:
TPR
Пета Тип:
Оптоварување
Моден Елемент:
Кристално
Назад Контра Тип:
Глуждот Рака

Со стоката дадена додека купуваат