• Новак
  • -10 %
Оригиналната Намера Убаво Стилски 2018 Жените Сандали на Платформа со Отворен Пети Тенка Висока Пета Сандали Сини Чевли Жена Плус НИ Големина 4-10.5

Оригиналната Намера Убаво Стилски 2018 Жените Сандали на Платформа со Отворен Пети Тенка Висока Пета Сандали

DEN 2635.00
DEN 2927.52

Достапност
Достапно за нарачка


Оригиналната Намера Убаво Стилски 2018 Жените Сандали на Платформа со Отворен Пети Тенка Висока Пета Сандали Сини Чевли Плус НИ Големина 4-10.5. Ве молиме Погледнете ги Нашите Големината Информации При Изборот на Големина.

Спецификацијата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
3-5cm
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Обвивка Материјал:
Синтетички
Стил:
Слободно време
Број На Модел На:
EF0899
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Моден Елемент:
Платформа
Outsole Материјал:
Гума
Сандала Тип:
Основни
Бренд Име:
оригиналната намера
Горниот Материјал:
Синтетички
боја:
Сина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
за 14-16cm

Со стоката дадена додека купуваат