• Новак
  • -10 %
Оригиналната Намера Супер Секси Жените Сандали на Платформа со Отворен Пети Оптоварување Сандали Мода Сино Жолта Чевли Жена Плус НИ Големина 4-10.5

Оригиналната Намера Супер Секси Жените Сандали на Платформа со Отворен Пети Оптоварување Сандали Мода Сино

DEN 2764.00
DEN 3071.52

Достапност
Достапно за нарачка


Оригиналната Намера Супер Секси Жените Сандали на Платформа со Отворен Пети Оптоварување Сандали Мода Сино Жолта Чевли Плус НИ Големина 4-10.5. Ве молиме Погледнете ги Нашите Големината Информации При Изборот на Големина.

Спецификацијата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
3-5cm
Обвивка Материјал:
Синтетички
Стил:
Слободно време
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Моден Елемент:
Платформа
Страна Vamp Тип:
Опфатени
Број На Модел На:
EF0900
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Сандала Тип:
Основни
Бренд Име:
оригиналната намера
Пета Тип:
Оптоварување
Горниот Материјал:
Синтетички
боја:
сино жолта
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
за 14-16cm

Со стоката дадена додека купуваат