• Новак
  • -22 %
XDA 2018 Големина 35-40 Жените Сандали Лето Нов Отворен Пети Риба Главата Модна платформа Високи Потпетици Оптоварување чипка Сандали женски чевли F01

XDA 2018 Големина 35-40 Жените Сандали Лето Нов Отворен Пети Риба Главата Модна платформа Високи Потпетици

DEN 470.00
DEN 602.88

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Горниот Материјал:
Чипка
Број На Модел На:
жените сандали
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Insole Материјал:
ЕВА
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Со Платформи:
No
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
XDA
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Сандала Тип:
Основни
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Пета Тип:
Оптоварување

Со стоката дадена додека купуваат