• Новак
Топла Промоција Секси 17cm Свадба Чевли Жените Пол Танцување 7 Инчен Платформа Високи Потпетици Кристал Висока Пета Чевли

Топла Промоција Секси 17cm Свадба Чевли Жените Пол Танцување 7 Инчен Платформа Високи Потпетици Кристал Висока

DEN 3312.00

Достапност
Достапно за нарачка


Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, не даде лоша критика, ви благодариме за вашето разбирање

Спецификацијата

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Партија
Бренд Име:
YIZHOULI
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Пластични
Горниот Материјал:
PU
Стил:
Домот
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Платформа Висина:
7cm И До
Моден Елемент:
Тока
Назад Контра Тип:
Глуждот Рака
Број На Модел На:
G-033
боја:
Црна
Високи Потпетици:
17cm
Платформа:
7cm
Модел:
G-033

Со стоката дадена додека купуваат