• Новак
  • -15 %
Професионални изгради секси црвен сјај чевли токи сандали 17 cm високи потпетици голема партија чевли

Професионални изгради секси црвен сјај чевли токи сандали 17 cm високи потпетици голема партија чевли

DEN 2815.00
DEN 3312.00

Достапност
Достапно за нарачка


Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, не даде лоша критика, ви благодариме за вашето разбирање

Спецификацијата

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Партија
Бренд Име:
YIZHOULI
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Пластични
Горниот Материјал:
PU
Стил:
Домот
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
3-5cm
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
П-076
Моден Елемент:
Тока
Назад Контра Тип:
Глуждот Рака
боја:
црна, сина јасно розова
Високи Потпетици:
17cm
Платформа:
7cm
Модел:
П-076

Со стоката дадена додека купуваат