• Новак
  • -25 %
15 cm високи потпетици/ултра секси Roman кул ракавици чевли модел писта клубови жалба за жените чевли

15 cm високи потпетици/ултра секси Roman кул ракавици чевли модел писта клубови жалба за жените чевли

DEN 2304.00
DEN 3072.00

Достапност
Достапно за нарачка


Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, не даде лоша критика, ви благодариме за вашето разбирање

Спецификацијата

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Повод:
Партија
Број На Модел На:
к-008
Бренд Име:
YIZHOULI
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
PU
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Моден Елемент:
Платформа
Outsole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Стил:
Концизен
Insole Материјал:
ПВЦ
боја:
mulit
Високи Потпетици:
15cm
Платформа:
5cm
Модел:
к-008

Со стоката дадена додека купуваат