• Новак
  • -20 %
Prova Perfetto Моден Викенд Стил 4.5 cm Плоштадот Пета Жените Сандали Метал Занитвам Начичкана Пред Патент Концизен Гладијатор Сандали

Prova Perfetto Моден Викенд Стил 4.5 cm Плоштадот Пета Жените Сандали Метал Занитвам Начичкана Пред Патент

DEN 4992.00
DEN 6240.00

Достапност
Достапно за нарачка


добредојдовте на Prova Perfetto Shoesmaker Продавница продавница
pls контактирајте со нас
пред да се купи : прашање за големина ,цена , превозот надомест ,превозот време ,итн
по купување и плаќање : за испорака датум , поривот да се превозот ,чевли на патот
по добие чевли : големина на проблемот ,квалитет проблем ,итн
без оглед на прашањето ,pls контактирајте со нас да се добие одговор
без оглед на проблемот ,pls контакт со нас и да ни даде можност да реши за у
ви благодариме и сакаат u среќен шопинг Prova Perfetto Моден Викенд Стил 4.5 cm Плоштадот Пета Жените Сандали Метал Занитвам Начичкана Пред Патент Концизен Гладијатор Сандали Чевли број на модел : PP166 материјал : кравја кожа внатрешноста : овча пета : околу 4.5 cm боја : кафена, црна големина : 34-41 EU

Спецификацијата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Сандала Тип:
Гладијатор
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Овча
Бренд Име:
Prova Perfetto
Со Платформи:
No
Повод:
Повик
Моден Елемент:
Занитвам
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
PP166
Insole Материјал:
Овча
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Тип:
Плоштад пета
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Стил:
Рим
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа

Со стоката дадена додека купуваат