• Новак
Бесплатен Превозот DAHUA Безбедност IP Камера 5MP WDR IR Окото Мрежна Камера Со РОЕ IP67 без Лого IPC-HDW1531S

Бесплатен Превозот DAHUA Безбедност IP Камера 5MP WDR IR Окото Мрежна Камера Со РОЕ IP67 без Лого IPC-HDW1531S

DEN 5520.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ако треба, ве молиме контактирајте со нас;
2. Ве молиме имајте на ум дека понекогаш систем не е полнење на точно превозот цена, кога вашата цел е до повеќе од 1pcs(за модели ние не нудиме бесплатен превозот), па затоа ве молиме потврдете го со нас пред да плаќаат ако имате сомнеж;
6. За купувачи кои сакаат да им понуди на кревет повратни информации неразумно или барање што се продаваат лажни производи, ние ќе се направи жалба до Aliexpress и, исто така, ги стави во црната листа. 264 : 32 K ~ 10240 Kbps
Ден/Ноќ
Auto(IR-Намалување) / Color /.0( Боја,1/30 години,30 IRE)
0 Lux/F2. Отворот
F2. Само разликите се OEM верзија е без лого и со неутрален пакување(кафеава кутија).
Исто така, можете да стигнат до нас од страна на :
Skype : ancotech_coco;
E-mail : коко(во)ancotech. Ве молиме не го побарате од нас како можеме да бидете сигурни дека ОЕМ верзија се вистински производи. Ве молиме потврдете го со нашата служба за корисници пред да го поставите цел ако ви треба добра итно;
4. За Производот, Гаранција : Ние нудиме 2-годишна гаранција период(од денот ќе го примите цел) за сите производи ние продаваме.6 mm
80(262ft)
32(105ft)
16(52ft)
8(26ft)
PTZ
Пан/Tilt Range
Пан : 0° ~360° ;Навалување : 0° ~90° ;Ротација : 0° ~360°
Интелигенција
IVS
Tripwire, Упадот
Видео
Компресија
H. За модели во парк, ние ќе брод надвор на вториот работен ден откако ќе го поставите цел; за модели кои се надвор од акциите, производство ќе трае околу 10-20days или дури и подолго време нормално. 265 : 12 K ~ 8448 Kbps
H.
Вниманието :
Ве молиме прочитајте подолу вниманието внимателно пред да се потврди цел со цел да се избегнат било какви непријатности за вас.6 mm опционално)
> Макс IR Led диоди Должина 30m
> IP67, Рое Спецификации :
Технички Карактеристики
Камерата
Сензор На Слика
1/2. Ви благодариме!
1. За Систем Јазик : производите што се продаваат се изворната англиска верзија стандардно;
3. Квалитетот на производот е иста со истите параметри.8 mm фиксен објектив (3.6 mm опционално)
Max. Ве молиме потврдете го со нас, ако може да се справи со нас надвор Aliexpress;
5. За Плаќање : Покрај плаќање на Aliexpress, ние, исто така, прифаќа paypal, T/T и Western Union.0( Боја,1/3s,30 IRE)
0.8 mm
63(207ft)
25(82ft)
13(43ft)
6(20ft)
3. За Испорака Метод : Нормално ние ги користиме на курирската служба DHL за повеќето земји од стандардните, но ние исто така да користите други превозот методи како UPS-от, ТНТ, FEDEX, EMS, пост воздух mail, E-пакет итн.cn
Ви благодариме за вниманието!!
Карактеристики : > 1/2. Ако плаќаат надвор Aliexpress, ние може да ви понуди поевтини цени. Превозот цена на враќање за одржување ќе биде на товар на купувачот;
7. За DAHUA Бренд : Ние сме професионални DAHUA производи препродавач кој нуди 100% оригинални производи произведени од страна DAHUA. Имаме професионален технички тим да ви помогне;
8. Ако се сомневате, ве молиме не поставувајте цел; За брендирани верзија, ние само го прифати одобрението за промет на големо надвор Aliexpress. За Производство Time : Ние имаме акции за некои популарни модели и нашите инвентар се менува секој ден. 264 dual-крак кодирање
> [email protected] M(2592 x 1944) &25/[email protected] M(2304×1296)
> WDR(120d B), Ден/Ноќ(МЦП), 3 DNR, HLC, AGC, BLC
> Повеќе мрежа за мониторинг : Веб прегледувач, CMS(ДСС/ПШС) & DMSS
> 2.0
Агол на Гледање
H : 96°/78°, V : 70°/58°
Фокус Контрола
Фиксен
Затворете Фокус Растојание
N/A
ДОРИ Растојание
Леќа
Откривање
Се набљудуваат
Препознајте
Идентификуваат
2.0(IR за)
S/N Сооднос
Повеќе than50d B
IR Растојание
Далечина до 30m(98ft)
IR On/Off Контрола
Auto/ Manual
IR-Led диоди
12
Леќа
Леќа Тип
Фиксен
Планината Тип
Одбор-во
Фокусна Должина
2. 264
Стриминг Способност
2 Потоци
Резолуција
5 M(2592 X 1944)/4 M(2688x1520/2560x1440)/3 M(2304×1296)/1080 P(1920×1080)/720 P(1280×720)/
Д1(704×576/704×480)/ VGA(640×480)/CIF(352×288/352×240)
Рамка Го Оценувате
5 M(1 ~ 20fps)/3 M (1 ~ 25/30fps)
Д1/CIF(1 ~ 25/30fps)
Малку Го Оценувате Контрола
CBR/VBR
Малку Го Оценувате
H.

Спецификацијата

Сигнал Систем:
PAL, NTSC
Фокус:
2.8 mm, 3.6 mm
Поддржани Мобилни Системи:
iOS,Android
Висока Дефиниција:
5.0 Мегапиксели
Видео Формат На Компресија:
H. 264
Поддржани Оперативни Системи:
Windows Vista,Прозорци 10,За Windows 7,Windows 98,Windows 8,Mac os,Windows XP
Технологија:
Инфраред
Стил:
Куполата На Камерата
is_customized:
No
Инсталација:
Таванот
IR Растојание(м):
30m
Аудио Излез:
Никој
Сензор:
CMOS
Ѕидот Заградата:
Таванот
Бренд Име:
ancotech
Леќа (mm):
2.8 mm,3.6 mm
Потрошувачка На Енергија(W):
Напојување(V):
DC12V, Рое (802.3 болест)(Класа 0)
Димензии (L x W x D)(mm):
108mmx84.9mm(4.25x3.15)
Мрежен Интерфејс:
RJ-45 10/100Mb Ethernet Слот
Конективност:
IP/Жичана Мрежа
Број На Модел На:
IPC-HDW1531S
Напојување:
Со РОЕ
Тип:
ip камера
Специјални Функции:
Водоотпорен / Водоотпорна
Минимална Осветлување(Лукс):
0.03 Лукс/F2.0(Боја,1/3s,30IRE) 0.3 Лукс/2.0(Боја,1/30 години,30IRE) 0Lux/F2.0
боја:
Бела
Ingress Protection:
IP67
Јазик:
Англиски
DAHUA Логото:
без

Со стоката дадена додека купуваат