• Новак
НОВ Бесплатен превозот MT47H128M16RT-3ITC D9MVL BGA

НОВ Бесплатен превозот MT47H128M16RT-3ITC D9MVL BGA

DEN 1722.24

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Број На Модел На:
1
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation Portable

Со стоката дадена додека купуваат