• Новак
Висок квалитет на Автоматско вода на системот за контрола плови switch ПП пластични плови switch нивото на Водата се префрлите Бесплатен превозот

Висок квалитет на Автоматско вода на системот за контрола плови switch ПП пластични плови switch нивото на

DEN 1042.56

Достапност
Достапно за нарачка


1, Модел : СЕН-PPI40 2, работен напон : 110 V 3, работат на струјата : 0.5 4, Материјал : пп пластични 5, работна температура : -10-80 ℃ 6, максималната температура : 80 целзиусови степени 7, обичај обработка : Yes 8, плови и плови тело материјал за PP пластична, тврда орев за ABS пластика, производот моќ е 10 W.

Спецификацијата

Бренд Име:
LOGOELE
Број На Модел На:
d025
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
yes
Компатибилен:
Конзола За Игри
Работен напон:
110V
Работат на струјата:
0.5 A
Модел:
СЕН-PPI40
Материјал:
ПП ПЛАСТИЧНИ
Работна температура:
-10-80 C
Максимална температура:
80 C
обичај обработка:
Yes
Производ моќ:
10W

Со стоката дадена додека купуваат