• Новак
нови MK3008GAL 1.8-инчен микро хард диск интерфејс ce ZIF 30G И мобилни хард диск кутија ЗА IPOD КЛАСИЧНИТЕ ВИДЕО ZUNE1 ZUNE2

нови MK3008GAL 1.8-инчен микро хард диск интерфејс ce ZIF 30G И мобилни хард диск кутија ЗА IPOD КЛАСИЧНИТЕ

DEN 955.20

Достапност
Достапно за нарачка


Драги пријатели, ова е стока ние специјално дизајниран за вас. A CE 1.8 хард диск плус мобилни хард диск кутија. Нова хард дискови може да се вчита во вашиот компјутер, стариот хард дискови може да биде вчитан во хард диск кутија, тие можат да се комбинираат во една убава мобилни хард диск. Ви посакувам среќен живот。
Нова хард диск е инвентар, моделот е MK3008 GAL, z IF исто така познат како CE јас nterface. Ваквиот интерфејс е погодна за сите уреди, вклучувајќи и IPOD CLASSIC ВИДЕО плеер Microsoft ZUNE1 ZUNE 2 плеер, разни модели на SONY DV camcorders и лаптоп хард диск
Тоа може да се користи за да се потврди
Изглед, интерфејси Состојба
Квалитетот display : None Евиденција, здравствен статус во РЕД
Пакување екранот, тешко, за да се спречи вибрации, капка.
Гаранција 7 Дена Гаранција за враќање на Парите, Ако не сте задоволни со точка купени од нас, ве молиме да не информирате во рок од 7 дена од денот на приемот. Ние ќе ви помогнеме да се врати и реконструкција на објектот. 14 Дена Бесплатен Замена, Ако примате неисправни објект (на пр. дел недостига или не може да работи нормално), ве молиме контактирајте со нас во 14 дена, Ние ќе ви помогнеме да го замени. Ние ќе организира замена штом случај е потврдено. 45 Дена Снабдувач Гаранција Ние нудиме 90 дена за гаранција на сите производи купени од нас. Ако вашиот објект има било каква гаранција прашање ве молиме контактирајте со нас за задоволување на решение. Ве молиме имајте предвид подолу : 1 се Врати ставки мора да ги имаат сите оригинално пакување и додатоци, тоа е надвор од гаранција за штетата предмети од употреба, несоодветна инсталација, или злоупотреба,. 2 Сите квалификувани враќа/замена, мора да бидат водени од нас. Ние може да не се прифати вашето враќање без информирање со нас однапред. 3 Купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот. 4 Царинската такса, ракување бесплатно, поштенски и осигурување не се враќа Повратни информации
Вашето мислење е многу важно за нас, така ве молиме да ни даде позитивен и 5 ѕвезди на повратни информации доколку сте задоволни со нашите производи. Иако ние се тестира двапати на нашата делови пред превозот, и ние сме многу претпазливи за комуникации со секој клиент, но ние се уште може да не може да го направи секој клиент среќни, па ве молиме контактирајте со нас ако било незадоволни или прашање, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас. Ве молиме не го остави неутрални или негативни повратни информации пред да контактирате со нас

Спецификацијата

Бренд Име:
ZUCZUG
is_customized:
NO
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
MK3008GAL

Со стоката дадена додека купуваат