• Новак
2HDMI+VGA+ДП+Аудио 4K LCD контролер одбор поддршка 15.6 инчен lcd колекции со 3840*2160

2HDMI+VGA+ДП+Аудио 4K LCD контролер одбор поддршка 15.6 инчен lcd колекции со 3840*2160

DEN 11040.00

Достапност
Достапно за нарачка


Димензија : 148mm(L)*96mm(W)*15mm(H)
Завртка Дупки Големина : Φ3.5mm
2. Спецификација на 4 K LCD панел
Ние, исто така може да понуди и други големина LCD контролер за полнење за различни 4 K LCD панел :
Ако сакате да се купи има производи , ве Молиме кликнете на линкот подолу поврзани со име на производ :
Пакување & Испорака
1. За Пакување
2. За превозот
Нашите Услуги
Компанијата Информации
2. Спецификација на 4 K LCD панел

Спецификацијата

Бренд Име:
dower мене
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
yes
Компатибилен:
Конзола За Игри

Со стоката дадена додека купуваат