• Новак
Aoweziic 2017+ нов увезени оригинални FF100R12RT4 FF150R12RT4 Композитни целосно контролирани напон управувано моќ: 100A 1200V

Aoweziic 2017+ нов увезени оригинални FF100R12RT4 FF150R12RT4 Композитни целосно контролирани напон управувано

DEN 2160.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

боја:
FF100R12RT4, FF150R12RT4
Број На Модел На:
FF100R12RT4 FF150R12RT4
Бренд Име:
Aoweziic
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Тип:
Вози IC
Примена:
компјутер
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
FF100R12RT4 FF150R12RT4
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Компатибилен:
Конзола За Игри

Со стоката дадена додека купуваат