• Новак
1000PCS ДА-220 бела НОВ Изолација Черупка за ДА-220 Транзистори, Миење дијаметар 3мм

1000PCS ДА-220 бела НОВ Изолација Черупка за ДА-220 Транзистори, Миење дијаметар 3мм

DEN 108.96

Достапност
Достапно за нарачка


НОВИ 1000pcs ДА-220 изолација таблети круг М3 транзистори влошки Черупка ДА - 220 Пластични Изолација за Миење 1000 КОМПЈУТЕРИ НОВ РЕД Функција : Боја : Бела Користи за пакување triode/IC ДА-220
Пакетот Вклучува :
1000pcs Изолациони Плочи за Изолација Черупка Транзистори Влошки Круг ДА-220

Спецификацијата

Бренд Име:
tiegouli
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Со стоката дадена додека купуваат