• Новак
НОВ Бесплатен превозот IS61LV6416-10T TSOP-44

НОВ Бесплатен превозот IS61LV6416-10T TSOP-44

DEN 1098.24

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Број На Модел На:
1
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation Portable

Со стоката дадена додека купуваат