• Новак
Лесно diy LCD возачот одбор поддршка HDMI DVI VGA АУДИО за LCD панел 19.5 инчен 1440X900 LCD монитор со LED драјвер одбор

Лесно diy LCD возачот одбор поддршка HDMI DVI VGA АУДИО за LCD панел 19.5 инчен 1440X900 LCD монитор со LED

DEN 1535.52

Достапност
Достапно за нарачка

Функција на Распоред на LCD контролер одбор
ЧИПСЕТ
NT68676(UFG)
ПАЗАРОТ ОБЛАСТ
Азија-Пацифик
OSD LANGUAGE
Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески, Англиски, Француски, Германски, Италијански,
Шпански, португалски, Јапонски, корејски (изборен)
ПАНЕЛ
Панел Тип
LED/LCD
Интерфејс
Единствен/Dual LVDS (8bit)
Максимална Резолуција
2048×1152
ВИДЕО ВЛЕЗ
PC-RGB
Формат
До 2048×1152 60 Hz
HDMI
480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p
АУДИО ВЛЕЗ
PC Аудио
Слушалка На Текст
0. За Пакување
2 . За квалитетот
Сите наши производ ќе биде тестирање пред превозот . Тука е и нашиот погрешно & незадоволни стока политика.
Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви проблеми и ние ќе направиме се што е во моја моќ да го поправи тоа. За гаранција и да се Врати
Ние ќе им даде на нашите клиенти најдобра по продажба на услуги , Па ние ќе ви ги понудиме една година гаранција за повеќето од нашите производи и професионална техничка поддршка .Корисничко Упатство
Пакување & Испорака
1.2А може да ги поддржи динамичен контраст контрола, приклучок за слушалки влез и Дигитален контрола на јачина на звук истовремено. Ние не ги обесштетува се врати превозот надомест. Предмети МОРА да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат или да се измени. Ние прифаќаме враќа за замена или рефундирање во рок од 5 дена по приемот на item(s).
На DHL/UPS/Федекс/4xp : 2-7 дена
Б Сингапур EMS /Кина ЕМС : 15-45 дена
C Сингапур пост воздух пост : 20-60 дена
Ако вашата земја треба преку други превоз за испраќање на стоката, ве Молиме контактирајте со нас за да ви помогнат да се реши транспорт проблем.2 A е следи одбор за контрола, која е погодна за Азија-Пацифик пазарот. За превозот
Ние ќе испрати стоката, како е можно поскоро . Синхронизација бара синхрони сигнал кој хоризонтална и вертикална синхронизација се одделени.
Ние ќе бидеме подготвени да се справи со вашиот проблем во прв пат . PCB ДИМЕНЗИИ на LCD контролер одбор
Димензија(mm) : 139(L)*58(W)*17(H)
5. ОПШТ ОПИС на LCD контролер одбор
М. Тоа може да го поддржи LED/LCD панели кои резолуција е до 2048×1152. Така ќе може да се увери во квалитетот на нашите производи . Реконструкцијата ќе биде на оригиналната цена, и ќе биде донесена во рок од 7 работни дена по приемот на враќање.
Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.
Ние ќе им даде на сите клиент најдобра цена и услуга !!!
Ви благодариме за вашата поддршка и надевајќи се дека ќе уживате во вашата шопинг во нашата продавница !
Ако имате било какви прашања ,молам контактирајте ме,мојот skype е elice.2А може да се синхронизира со компјутерот автоматски. Обично води време треба да биде во рок од три дена ако вашата нарачка не е посебен . ФУНКЦИЈА на РАСПОРЕД на LCD контролер одбор
Сликата е за повикување само, вистинската точка е стандард.
Сепак, Ако најде било каков проблем, откако доби на стоки на , ве Молиме слободно контактирајте со нашите saleman .
Lcd контролер одбор комплет поддршка на lcd модел :
MV195 WGM-N10
LM195 WX1-SLA1
LM195 WX1-SLC1
Кога ќе не направи сигурни на контролорот одбор комплет дали поддршка на вашиот LCD панел ве молиме разговор со нас во секое време! : )
Опис На Производот
1.5 VRMS)
МОЌНОСТ
Услов
12 V DC/12 V(изградена)/12 V,5 V(вграден)/12 V,5 V,5 VSB(вграден)
Да Panel
3. Пакет се вклучени :
1 x LCD контролер одбор
1 x " 2 Ch 8 Малку 30 Иглички LVDS Кабел
1 x 6 Копче на OSD одбор хумор кабел
1 x LED драјвер одбор со кабел
6.0 VRMS
АУДИО ИЗЛЕЗ
Зачестеност Одговор
100 Hz~15 KHz ±3d B (1 KHz, 0d B референтен сигнал)
Максимална Излезна моќност
2×1 W(8 ) THD+N
(Напојување : 12 V, Аудио Влез : 0.За Маса цел
Ако сте заинтересирани во нашите производи и сакате да купите голем број од нас .3 V/5 V/12 V
Управување со
Режим На Потрошувачката На Енергија
КОПЧЕ ЗА ФУНКЦИЈА
МОЌ,МЕНИ,VOL+,VOL-,СЕ ПРИСПОСОБАТ/ИЗЛЕЗ
4 .

Спецификацијата

Бренд Име:
dower мене
Број На Модел На:
NT68676-caison33
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
yes
Компатибилен:
Конзола За Игри
Поддршка:
Dropshipping
Резолуција:
1440X900
поддршка lcd панел големина:
19.5 инчен

Со стоката дадена додека купуваат