• Новак
НОВ Бесплатен превозот TK3713A-EEQ-LFG TQFP

НОВ Бесплатен превозот TK3713A-EEQ-LFG TQFP

DEN 1578.24

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Број На Модел На:
1
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation Portable

Со стоката дадена додека купуваат