• Новак
НОВ Бесплатен превозот K4T1G164QQ-HCF7 BGA

НОВ Бесплатен превозот K4T1G164QQ-HCF7 BGA

DEN 1290.24

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Број На Модел На:
1
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation Portable

Со стоката дадена додека купуваат