• Новак
НОВ Бесплатен превозот MT29F2G08AADWP-И:В TSOP

НОВ Бесплатен превозот MT29F2G08AADWP-И:В TSOP

DEN 2202.24

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Број На Модел На:
1
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation Portable

Со стоката дадена додека купуваат