• Новак
РК-36 Жичен Вратата Магнетни Switch Аларм Сензор Магнет Аларм Детектор За метална Врата Home Безбедност Аларм Систем за NC 1P

РК-36 Жичен Вратата Магнетни Switch Аларм Сензор Магнет Аларм Детектор За метална Врата Home Безбедност Аларм

DEN 79.68

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Број На Модел На:
РК-36
Бренд Име:
HAILANGNIAO
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Со стоката дадена додека купуваат