• Новак
НОВ Бесплатен превозот K4S641632D-TC75 TSOP-54

НОВ Бесплатен превозот K4S641632D-TC75 TSOP-54

DEN 1002.24

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Број На Модел На:
1
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation Portable

Со стоката дадена додека купуваат