• Новак
  • -5 %
ЛА.MV56U.Нова Универзална HDMI USB AV VGA АТВ КОМПЈУТЕР со LCD Контролер Одбор за 15inch 1600x1200 LQ150U1LW03 CCFL LVDS Следи Комплет

ЛА.MV56U.Нова Универзална HDMI USB AV VGA АТВ КОМПЈУТЕР со LCD Контролер Одбор за 15inch 1600x1200 LQ150U1LW03

DEN 1641.00
DEN 1727.52

Достапност
Достапно за нарачка


ЛА.MV56 U.Нова Универзална HDMI USB AV VGA АТВ КОМПЈУТЕР со LCD Контролер Одбор за 15inch 1600x1200 LQ150 U1 LW03 CCFL LVDS Следи Комплет
Состојба : Нова
Функција : Претворање на гол LCD панел во работни екран. Особено добар за повторно користење стар лаптоп LCD екран (во добра состојба, но мајка одбор умрел)
Погоден за 15" LQ150 U1 LW03 1600x1200 LCD екран ве молиме забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот LCD панелот е иста LQ150 U1 LW03 пред да нарачате. Ако имате други слични LCD панели, ве молиме известете детални LCD модел бр. за проверка на компатибилност, ви благодариме!
Панел Параметар : Панел големина : 15" Панел тип : TFT LCD Резолуција : 1600x1200 Номинална влезниот напон VDD : +3.3 V Електрични Интерфејс : LVDS
Врвот поглед на ЛА.MV29.Стр контролер
Пакетот вклучува :
ЛА.MV56 U.Контролор Одбор
ФИКС-30 Pin S6 LVDS кабел
1-светилка инверторот со кабел
7-копче од тастатурата со кабел
Далечински управувач(без батерија )
Соодветен адаптер (12 V, 4А -) е од суштинско значење; ако е потребно, можете да добиете овде :
http : //www.aliexpress.com/store/group/Power-supply/110868_211635685.html
За Превозот :
Ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
Ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат. Ние само брод според превозот адреса. Ако сакате да ја смените превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас однапред во времето.
Времето за испорака е приближно :
Сад / Канада/Велика Британија / Франција / Шпанија/ Швајцарија/ Нов Зеланд maytake 14-20 работни дена.
Источна Европа може да потрае и до 16-30 работни дена.
Италија / Бразил/ Јужна Америка/Русија може да потрае до 30-50 работни дена.
Предаден од страна на DHL Express (Треба 3-6 работни дена да пристигне) ве Молиме контактирајте за пониски DHL цена.
Политика На Враќање
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
Ако објектот е оштетен или не може да се користи поради квалитетот проблем, тогаш можете да разменувате за нов или да се вратат во рок од 7 дена по добивање ouritem. Превозот и ракувањето со обвиненија не може да биде вратена. Замена или рефундирање ќе се направи по добивањето на враќање на производот. Враќање објектот и неговите додатоци мора да се чуваат во оригиналните и неоштетени.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
Повратни информации
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме не одговори хумор негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
Контактирајте со нас
Најголемиот дел цел е прифатливо, ниски цени ќе бидат понудени за рефус цел.
За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас! Ви благодариме.
Нашите принципи за водење бизнис се : Клиент-центрични; Добар Квалитет; Брзо-одговор;
Инстант-акција; Професионални-техника; и Насмеани услуга

Спецификацијата

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
NJY ДОПИР
Компатибилен:
Конзола За Игри
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Состојба:
Нови
Влезниот Сигнал:
HDMI USB AV VGA АТВ
Примена:
plug and play
компатибилен LCD :
LQ150U1LW03
Резолуција:
1600x1200
Големина На Екранот:
15.0 Инчен
Панел интерфејс:
LVDS
осветлување:
CCFL
Напојување:
DC 12V, 4А -

Со стоката дадена додека купуваат