• Новак
  • -16 %
20Pcs Сликарство Ефект на Вештачки Еден Кина се Зголеми Месечен Рози Отвори Camelia Цвеќиња Свадба Дома декорација

20Pcs Сликарство Ефект на Вештачки Еден Кина се Зголеми Месечен Рози Отвори Camelia Цвеќиња Свадба Дома декорација

DEN 1572.00
DEN 1872.00

Достапност
Достапно за нарачка


Објектот информации : свадба & дома декоративни цвеќиња
Состојба : нова
материјали : ткаенина & пластика
Должина : стан. 35cm
дијаметар : 10см/3.94"
вазна не се вклучени
Политика на враќање :
Ако не сте задоволни со производот, можете да ги врати за нас, но треба да
плати за товар.
Ако предмети беа скршени во текот на транспортот, ве молиме да ни го покаже слики од
скршени оние, тогаш ние може да ви ги испрати предмети повторно.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи, ние сме навистина те ценат ако ти се остави нас
позитивни повратни информации. Ви благодариме. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме
слободни да ме контактирате пред лоша вест доаѓа до мене, јас ќе се обидам во моја моќ за да ве задоволи.

Спецификацијата

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Цвет Стил:
Цвет Букет
Бренд Име:
jiumengya
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
35cm
Материјал:
Пластични
Стил:
Цвет
Состојба:
Бренд Нови
Материјали:
ткаенина, пластични
Должина:
стан.35cm
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Со стоката дадена додека купуваат