• Новак
Цвеќиња Сатен stamen Цвет Вештачки Зголеми Цвет за Коса Додатоци Rosette цвет за Коса лакови

Цвеќиња Сатен stamen Цвет Вештачки Зголеми Цвет за Коса Додатоци Rosette цвет за Коса лакови

DEN 1032.00

Достапност
Достапно за нарачка


Бојата ќе биде малку поинаков од оние што се прикажани на сликата,ве молиме да се напомене, и ако ви се грижи за тоа,ве молам, бидете внимателни пред да го купат.
Ве молиме имајте предвид дека објектот ќе изгледаат поголеми од вистинските стоки, ве молиме проверете ја големината внимателно.
Ако ние истрча на залиха,ќе ве контактираме во прв пат,ве молиме проверете ја вашата порака во време.ви благодариме.

Спецификацијата

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Daisy
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Број На Модел На:
ZD-1006
Материјал:
Сомот
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет

Со стоката дадена додека купуваат