• Новак
  • -10 %
Креативни Вештачко цвеќе Свила Пеперутка Орхидеи Цвет За Свадба, Роденден Декорација Високо-одделение Phalaenopsis Декорација

Креативни Вештачко цвеќе Свила Пеперутка Орхидеи Цвет За Свадба, Роденден Декорација Високо-одделение Phalaenopsis

DEN 1024.00
DEN 1138.08

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Цвет Стил:
цвет бонсаи
Бренд Име:
FGHGF
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет + Вазна
Материјал:
Свила
Број На Модел На:
x-0254
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Орхидеи

Со стоката дадена додека купуваат