• Новак
1PC Вештачки 3 Глави се Зголеми Свила Цвет Лажни цвет Свадба Цвет Аранжман Дома Декорација на Вљубените подарете цвет за вазна

1PC Вештачки 3 Глави се Зголеми Свила Цвет Лажни цвет Свадба Цвет Аранжман Дома Декорација на Вљубените подарете

DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка


ИМЕ : Вештачки Парфем Роуз
ГОЛЕМИНА : Вкупната висина е околу 85cm
COMMBINATION : Едно парче со 3 цвеќиња
ПРИМЕНЛИВИ СЦЕНА : Дневна соба,Спалната соба,Хотел и Ходникот Декорација
Вазна не е вклучена

Спецификацијата

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Материјал:
Пластични
Стил:
Цвет
Повод:
свадба&денот на Вљубените&Божиќ&Партија
Пакет:
OPP вреќа
Matrial:
Свила,Пластика,Железо

Со стоката дадена додека купуваат