• Новак
  • -15 %
Нови Виолетова Вештачко Цвеќе Декорација Симулација На Ѕидот Виси Цвет Кошница Орхидеи Свила Цвет Лоза

Нови Виолетова Вештачко Цвеќе Декорација Симулација На Ѕидот Виси Цвет Кошница Орхидеи Свила Цвет Лоза

DEN 150.00
DEN 176.64

Достапност
Достапно за нарачка


Нови Виолетова Вештачко Цвеќе Декорација Симулација На Ѕидот Виси Цвет Кошница Орхидеи Свила Цвет Лозата P20

Спецификацијата

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Свила Цвет
Бренд Име:
firlar
Број На Модел На:
Декоративни Цвеќиња За Семејниот Дом Свадба
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет

Со стоката дадена додека купуваат