• Новак
  • -5 %
Најновите Крем Вештачки Свадба Булчински Букети Цвеќиња Пена Топката Трајни Свила Фрли Свадба Букет за свадба декорација

Најновите Крем Вештачки Свадба Булчински Букети Цвеќиња Пена Топката Трајни Свила Фрли Свадба Букет за свадба

DEN 1321.00
DEN 1391.04

Достапност
Достапно за нарачка


Најновите Крем Вештачки Свадба Булчински Букети
Цвеќиња Пена Топката Трајни Свила Фрли Свадба
Букет за свадба декорација
Материјал : Сатен Цвет, Кристално Накит
За фестивалот : свадба, Нова Година, Божиќ, Денот на Вљубените Фабрика за Продажба. Висок Квалитет. Брза Испорака

Спецификацијата

Големина:
20cm, 24cm
Материјал:
Свила
Број На Модел На:
HF01
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Бренд Име:
IVINLA
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Објектот Висина:
25cm
Материјал:
Свила,Rayon,Полиестер
Објектот Ширина:
18cm
Тип На Објект:
Свадба Букет
Објектот Тежина:
0.8kgs
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Роуз

Со стоката дадена додека купуваат