• Новак
  • -28 %
Велосипедизам LED Опашка Светло Трепка Светилка Ласерската Светлина Инсталирани Во било Каде Велосипед Велосипед Безбедност Предупредување Велосипедизам Светлин

Велосипедизам LED Опашка Светло Трепка Светилка Ласерската Светлина Инсталирани Во било Каде Велосипед Велосипед

DEN 414.00
DEN 575.52

Достапност
Достапно за нарачка

Велосипедизам LED Опашка Светло Трепка Светилка Ласерската Светлина Инсталирани Во било Каде Велосипед Велосипед Безбедност Предупредување Велосипедизам Светлина Farol LT0063 Опис Спецификации : Материјал : Силика Гел Тежина : Околу 120g/парче Должина : Околу 24cm Боја : Жолта,Црвена,Зелена,Сина,Портокалова,Розова Моќ : 3*AG13 Копчето Батерии Карактеристики : Може да се инсталира во облека,Ранец,Seatpost,Тело, итн Различни режими на блицот, што ќе ви овозможи да патуваат во текот на ноќта, на задниот дел на автомобилот може да биде јасно, забележав дека ќе се обезбеди патување безбедност се Сретнат во велосипедизам, трчање на отворено спортски осветлување во текот на ноќта потребата за предупредување и побарувачката. Предупредување LED прави јава безбедност светилка може да се подобри видливоста, целосна областа осветлување, не само што ќе го подобри патната безбедност фактор, избор на боја разновидност може да донесе трага на авто-стил Safelight инсталација локација разновидност, надолу цевка, склони цевка, јавањето облека, кеси, шлемови и сл. може да се стави, лесен Пакет се Вклучени : 1piece×Велосипед Светлина
Почитувани пријатели, ако откажување на цел или друга причина, сите наплата ќе се вратам на вашата сметка во рок од 7-10 дена преку Aliexpress.
Ние прифаќаме alipay тука.
Било кредитна картичка или банкарска картичка преку Pay Pal за Плаќање и Банката на Нацрт.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ако сакате да се плати од страна на било кој друг начин, ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Ве молиме контактирајте со нас на :
1. Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, UPS-от). Ние ќе се најде на најниска цена за вас!
2. Ако сте повторно продавачот треба пад на превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе квалитетни модни елементи со вашите клиенти! Ние не ќе се открие некоја од нашите информации, само на ваше име.

Спецификацијата

боја:
жолта, црвена, зелена, сина, портокалова, розова
сертификација:
CE
Напојување:
Батеријата
Монтажа Сместување:
Рамка
Број На Модел На:
LT0062
Бренд Име:
sonicworks
Материјал:
Силика Гел
боја:
Жолта,Црвена,Зелена,Сина,Портокалова,Розова
моќност:
3*AG13 Копчето Батерии
Функција:
Видлив Над 400 Метри(Според Средина)
Должина:
About 24cm
Монтажа Сместување:
Никаде на Велосипед
Нето тежина:
за 120g
Type1:
luces bicicleta
Type2:
farol велосипед
type3:
Lampara Став Bicicleta

Со стоката дадена додека купуваат