• Новак
  • -25 %
BETO Гуми Воздух Вилушка Велосипедска Пумпа Преносни Мини Inflator Велосипед Пумпа Мерач 300Psi Висок Притисок Пумпи MP-036 AV ФВ Schrader Presta

BETO Гуми Воздух Вилушка Велосипедска Пумпа Преносни Мини Inflator Велосипед Пумпа Мерач 300Psi Висок Притисок

DEN 1242.00
DEN 1656.00

Достапност
Достапно за нарачка


Портабл Пумпа Ултра-лесни Велосипед Пумпа Црево Со Притисок Мерач Со 120 Psi Висок
Притисок Велосипедска Пумпа BETO MP-036 За A/V и F/V
ПРОИЗВОДСТВО ДЕТАЛИ : Бренд : BETO Модел : MP-036 Потекло : Тајван Вентили : Presta & Schrader (ФВ & AV) Големина : 22 CM (Приближно) Тежина : 270g (Приближно) ВОЗДУШЕН Притисок : 300 PSI (Max)
КАРАКТЕРИСТИКИ : 2-фаза избор (Hi-притисок & Здраво-за јачина режим) Hi-притисок на владата за шок Hi-волумен за гума 5" EPDM црево за транспорт на полесно Presta & Schrader флип пумпа глава 1" прецизност механизам мерач
ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. ИСПОРАКА : 1.Подготовка на Време : ние нормално брод наредби за 1-5 дена. 2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор, ве молиме да забележите ни нова адреса. 3.За Царина Ние ќе се потрудиме да ви помогне да се избегне или намали царинските такси од страна на прогласување на објектите како "подарок", или прогласи ниска вредност во фактурата. Понекогаш во некои земји царинската е строга. Корисниците се одговорни за увоз такси.ние совет дека со купување сте имале најдобри потврдат сите трошоци да се advoid проблеми во царинската управа. ПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди . 2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас во прв пат. ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни. УСЛУГА : 1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас. 2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Спецификацијата

Големина:
21cm
Материјал:
Легура
Бренд Име:
Mountainpeak
Вентили:
Presta и Schrader
Воздушен притисок:
Макс 300PSI
Големина:
Close
Тежина:
270g
Карактеристики 1:
Мини , Легура Со Мерач На Притисок
Карактеристики 2:
Со Велосипед Планината , Донесе и Лесно
Карактеристики 3:
Воздухот Inflator за гуми и шок
Модел:
Beto MP-036
Потекло:
Тајван

Со стоката дадена додека купуваат