• Новак
Нови ASIACOM аеро мет 3K целосна јаглерод велосипед матични покрие велосипед слушалки јаглерод топ капи со завртки јаглерод велосипед делови Бесплатен превозот

Нови ASIACOM аеро мет 3K целосна јаглерод велосипед матични покрие велосипед слушалки јаглерод топ капи со

DEN 108.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски во следниве начини :
1 Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ние се посвети на себе си да се направи со висок квалитет, но со евтини цена јаглерод велосипед делови, Ние го поздравуваме соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail.
ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : Целосна јаглерод влакна
Надворешен Дијаметар : приближно 32-милиметри
Се користи за 28.
2 Човек-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност. 3 за време на Испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена
2) Далечински земји е околу 2-8 недели 4 Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот. Испорака :
1 пратката е бесплатен превозот преку воздух mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или Брод со две парцели или повеќе парцели со авион mail.6 mm вилушка
Крај : мет ; сјај (default мет)
Тежина : околу 5 g
Бесплатен подарок : еден гром Велосипед Тип : Планина / Патот велосипед Една година гаранција за квалитет Помина EN14766 ; EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди. Што повеќе, можеме да го прифатиме DIY за производи, како што се додавање на вашето име, промена на бојата и вашиот претпочитаат шема.
Ние работи 6 Дена во неделата во 8 : 00 - 20 : 00 од понеделник - сабота Пекинг Време.
2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер : Еллин , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
По-продажбата на услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката. Ние препорачуваме да изберете ЕМС .
Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.
Данок :
Плаќаат данок е должност на секој граѓанин, купувачот треба да одговорен за сите даноци.
3 квалитетот на Производот програма за обработка на текст :
1) купувачот да ја врати стоката за нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена. Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се Одговорни за товарни надвор и дома.
5 Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила. Напомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 45-60days. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.
2) Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планирате да направите нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.
Сакаат да имаат голем шопинг искуство тука!
.

Спецификацијата

Материјал:
Целосна јаглерод влакна
Бренд Име:
ASIACOM
Надворешен дијаметар:
32-милиметри
Број На Модел На:
ОЕМ
Тежина:
5g
Висина:
8мм
Создаден Diamete:
одговара 28.6 mm вилушка
Големина:
approx 8mm hight
државната:
100% нови

Со стоката дадена додека купуваат